خانه مهر بازنشستگان تامین اجتماعی کرمان افتتاح شد

خانه مهر بازنشستگان تامین اجتماعی کرمان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمان  خانه مهر بازنشستگان تامین اجتماعی کرمان پیش از ظهر امروز بعد از گذشت 5 سال  از تاریخ احداث آن  با حضورآقای خادمی مدیر بازنشستگی استان ،آقای حسینی مدیرکل تامین اجتماعی، آقای دکتر فخرمدیر درمان بیمه تامین اجتماعی، و جمعی اعضای کانون بازنشستگان در محل پارک شهید کرمان افتتاح شد.

این مجموعه در زمینی به مساحت یک هزار و 400 متر مربع و ساختمان 670 متر مربعی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان توسط شرکت تراز پی ریز از شرکتهای زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری احداث گردیده است  و سپس به سازمان تامین اجتماعی واگذار شده است.

علی حسینی مدیرکل بیمه تامین اجتماعی استان کرمان در این آیین اظهار داشت: راه‌اندازی خانه مهر بازنشستگان و استقرار آن در استان‌ها در راستای ارتقای سطح روحیه نشاط و شادابی و گردهمایی بازنشستگان است.

وی با اشاره به افتتاح رسمی خانه مهر بازنشستگان تامین اجتماعی کرمان بیان داشت: سطح زندگی و رفاه بازنشستگان آیینه تمام نمای آینده ماست، هر اندازه به سطح رفاهی و ارزش‌گذاری این قشر کمک کنیم، آینده خود را ساخته‌ایم.

حسینی افزود: اداره کل تامین اجتماعی استان کرمان ماهانه 70 میلیارد تومان تعهدات بلند مدت به بازنشستگان خود می‌پردازد.

وی تصریح کرد: 85 هزار نفر در استان کرمان و 23 هزار نفر در شهر کرمان عضو کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی هستند.

مدیرکل بیمه تامین اجتماعی استان کرمان گفت: خانه مهر بازنشستگان کرمان در ساختمانی به وسعت 670 متر مربع و هزینه یک میلیارد تومان احداث شده و رویکرد سازمان در این مجموعه ایجاد فضای فرهنگی و رفاهی است.

حسینی خاطرنشان کرد: در خانه مهر بازنشستگان مواردی از جمله کتابخانه، کافی‌شاپ، پزشک عمومی، باجه‌ای از بانک رفاه و دیگر مسائل فرهنگی و رفاهی دیده شده است.

حسین شجاعی رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کرمان در این مراسم اظهار داشت: روند احداث این خانه از سال 88 بلاتکلیف مانده بود و با پیگیری‌های صورت گرفته توانستیم در اردیبهشت ماه امسال ساختمان را تحویل بگیریم.

وی با بیان اینکه زمان تحویل ساختمان هیچ‌گونه امکانات آب، برق و گاز در آن وجود نداشت، عنوان کرد: روز گذشته برق این مجموعه وصل شده و به دنبال آن هستیم تا آب و گاز نیز برقرار شود.

امین فخر مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمان نیز اظهار داشت: سال جاری سرمایه‌گذاری عظیمی در بخش درمان تامین اجتماعی صورت گرفت و بودجه‌ قابل توجهی نیز به این مسئله اختصاص یافت.

وی عنوان کرد: تلاش دولت و وزارت بهداشت بر این است که در حوزه سلامت مشکلات کمتری وجود داشته باشد و شاهد کاستی‌های قبل نباشیم.

فخر ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی بیش از آنچه به صورت مستقیم در بخش درمان هزینه می‌کند در مراکز خصوصی و دولتی طرف ‌قرارداد می‌پردازد و امیدواریم بیمه شده‌های ما خدمات بهتری را نیز دریافت کنند.

وی با اشاره به در دستور کار بودن درمانگاه‌های تامین اجتماعی شهرستان‌های راور، سیرجان و رفسنجان تصریح کرد: امیدواریم با توسعه‌ای که در این زمینه صورت می‌گیرد، رضایتمندی مراجعان را جلب کنیم، اگرچه کاستی را هم قبول داریم.
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۲۱:۰۱
تعداد بازدید : ۹۴۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید