به همت کانون بازنشستگان صنعت برق و دانشگاه علوم پزشکی کرمان همایش تکریم بازنشستگان در کرمان برگزار شد

به همت کانون بازنشستگان صنعت برق و دانشگاه علوم پزشکی کرمان همایش تکریم بازنشستگان در کرمان برگزار شد

ه گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری در صبح یکشنبه 19 مهر 1394 همایش روز تکریم بازنشستگان بطور همزمان توسط کانون بازنشستگان صنعت برق در سالن برق منطقه ای کرمان ودانشگاه علوم پزشکی کرمان در سالن ورزشی فجر برگزار شد و از بازنشستگان صنعت برق و بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی کرمان تقدیر شد.

 مراسم کانون بازنشستگان برق به نقل ازسرویس خبری افشان:
 

مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت برق منطقه ای کرمان، بمناسبت 25 ذی الحجه روز تکریم بازنشستگان در محل تالار اجتماعات شرکت برگزار شد. در این مراسم مهندس نصرالهی مدیرعامل شرکت ضمن خیر مقدم به بازنشستگان از تلاش ایشان   در طول دوران خدمت تشکر و قدردانی کرد و گفت: هدف از برگزاری سالانه چنین جشن هایی تجدید خاطره و دیدن همکاران و است.

وی همچنین ضمن قدردانی از تلاش های کانون بازنشستگان شرکت گفت: کانون بازنشستگان شرکت امسال به عنوان کانون بازنشستگی برتر استان شناخته شده و این نشان می دهد  بر طبق شاخص ها فعالیت های خوبی  به منظور رسیدگی به بازنشستگان  در حال انجام است.

نصرالهی افزود: از نظر مالی سال بسیار سختی را پیش رو داریم و شرایط کنونی ما نسبت به سال های گذشته بسیار سخت تر است به طوری که بودجه کارهای عمرانی حذف شده طرح هایی که بالای 70 درصد بوده اند را پیش بردیم و ابلاغ شد  هزینه های جاری  باید 20 درصد کاهش داشته باشد.

نصرالهی افزود: دولت به دنبال راه هایی برای افزایش رفاه و سلامت برای آحاد جامعه و از جمله بازنشستگان است و در این زمینه طرح هایی را ارائه نموده است و با توجه به شرایط کشور که به سوی کهنسالی  پیش می رود و این لزوم  ایجاد امکانات و تمهیداتی برای آینده را نشان می دهد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای کرمان گفت: بازنشستگان باید به سلامت خود اهمیت قائل باشند و تحرک و ورزش، ارتباط با دیگران، حضور در اجتماع، عدم انزوا از جمله مواردی است که باعث بالا بردن روحیه و ایجاد نشاط در آنان می گردد و باید ارزش ها  و تجربیات خود را  به نسل آینده منتقل کنند.  

در همین مراسم جمشید جم رئیس کانون بازنشستگان صنعت برق کرمان طی سخنانی گفت: از جمله اقداماتی که وزارت نیرو برای رفاه بازنشستگان انجام داده است  اختصاص دادن بیمه مکمل و بیمه عمر به آنهاست و تمهیداتی برای دادن وام بدون بهره برای ازدواج فرزندان بازنشستگان در نظر گرفته شده و تا جایی که دست ما باز باشد در پی ایجاد شرایط بهتر و جذب امکانات برای همکاران پیشکسوت هستیم.

همچنین در این مراسم از 12 تن از بازنشستگان جدید شرکت برق منطقه ای کرمان با اهدای لوح تقدیر بعمل آمدو مراسم با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و قرعه کشی برای  کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و 60 جایزه دیگر همراه بود .
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۲۱:۳۱
تعداد بازدید : ۵۵۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید